Magiczny Kotek. Cudowny taniec

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny kotek (tom 7)
Wydawnictwo: Hachette
Magic Kitten. Sparkling Steps
Ag2S

Tęczowa magia z wąsami! Cudowna historia o kocie, magii i przyjaźni - idealna dla wszystkich dziewczynek! Koleżanki ze szkoły baletowej nie powitały Oliwii zbyt ciepło, bo zazdrościły jej talentu. Wszystko się zmieniło, gdy dziewczynka odnalazła uroczego szaroniebieskiego kotka Płomyczka.

źródło opisu: Wydawnictwo Wilga, 2014

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Magdalena | 2016-01-26
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2016
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Płomyczek, piękny, dumny lew prosi o pomoc Oliwię, która go gości u siebie. Jednak w brew pozorom tak naprawdę to on jej pomaga.
Świetne przygoda ;).

Ta książka to moja 3 przeczytana z tej serii. Jak dotąd jest ona moim faworytem wśród moich wszystkich książek. Może głownie dlatego, że też kocham tańczyć (akurat nie balet). Była taka jedna chwila gdzie serce biło mi jak szalone, to było na stronie 86-90. Najlepsze jednak w tej książce był kolor kotka. Strasznie mi się spodobał! Gorąco zachęcam do czytania i zapewniam, że czytając tą książkę nie zawiedziecie się i będzie lepsza niż wam się wydawało :).

Aneqq | 2015-05-06
Przeczytana: 02 stycznia 2012

Gdy byłam młodsza, ta książka była dla mnie totalną rewelacją! Teraz - nie wiem. Ale daje 9, bo była wtedy świetna. Gdzieś do 9 lat. :)) POLECAM!

Maja | 2017-02-16

Bardzo mi się podobało czytam jeszcze innne serie.

Przemek | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

Taki trochę "Harlequin" dla małych dziewczynek.
Nowa uczennica w szkole baletowej napotyka dwie złośliwe koleżanki, a z pomocą jednej dobrej przyjaciółki i kotka, który wspomaga ją magią i który niesie ze sobą własną historię, próbuje mierzyć się z trudnościami.
Czyta się gładko; lektura na 2-3 wieczory czytania na głos przed spaniem.

Ania4e | 2017-11-25
jaspis | 2017-07-06