Magiczny Kotek. Cudowny taniec

Okładka książki Magiczny Kotek. Cudowny taniec Sue Bentley
Okładka książki Magiczny Kotek. Cudowny taniec
Sue Bentley Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Magiczny kotek (tom 7) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczny kotek (tom 7)
Magic Kitten. Sparkling Steps
Hachette Polska
2013-01-21
2013-01-21
Michał Zacharzewski

Opowieść o kotku-lwie, który poznał dziewczynkę i postanowił ukrywać się u niej w domu przed swoim wujem o imieniu Haben.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo mi się podobało czytam jeszcze innne serie.

Bardzo mi się podobało czytam jeszcze innne serie.

Płomyczek, piękny, dumny lew prosi o pomoc Oliwię, która go gości u siebie. Jednak w brew pozorom tak naprawdę to on jej pomaga.
Świetne przygoda ;).

Świetne przygoda ;).

Gdy byłam młodsza, ta książka była dla mnie totalną rewelacją! Teraz - nie wiem. Ale daje 9, bo była wtedy świetna. Gdzieś do 9 lat. :)) POLECAM!

Ta książka to moja 3 przeczytana z tej serii. Jak dotąd jest ona moim faworytem wśród moich wszystkich książek. Może głownie dlatego, że też kocham tańczyć (akurat nie balet). Była taka jedna chwila gdzie serce biło mi jak szalone, to było na stronie 86-90. Najlepsze jednak w tej książce był kolor kotka. Strasznie mi się spodobał! Gorąco zachęcam do czytania i zapewniam, że czytając tą książkę nie zawiedziecie się i będzie lepsza niż wam się wydawało :).

Taki trochę "Harlequin" dla małych dziewczynek.
Nowa uczennica w szkole baletowej napotyka dwie złośliwe koleżanki, a z pomocą jednej dobrej przyjaciółki i kotka, który wspomaga ją magią i który niesie ze sobą własną historię, próbuje mierzyć się z trudnościami.
Czyta się gładko; lektura na 2-3 wieczory czytania na głos przed spaniem.

Taki trochę "Harlequin" dla małych dziewczynek.
Czyta się gładko; lektura na 2-3 wieczory czytania na głos przed spaniem.

• Bajki
  • Książki z dzieciństwa