Magiczny Kotek. Cudowny taniec

Autor:
Cykl: Magiczny kotek (tom 7)
tłumaczenie
papier
Ag2S
8,6 (5 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Tęczowa magia z wąsami! Cudowna historia o kocie, magii i przyjaźni - idealna dla wszystkich dziewczynek! Koleżanki ze szkoły baletowej nie powitały Oliwii zbyt ciepło, bo zazdrościły jej talentu. Wszystko się zmieniło, gdy dziewczynka odnalazła uroczego szaroniebieskiego kotka Płomyczka.

źródło opisu: Wydawnictwo Wilga, 2014

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Ta książka to moja 3 przeczytana z tej serii. Jak dotąd jest ona moim faworytem wśród moich wszystkich książek. Może głownie dlatego, że też kocham tańczyć (akurat nie balet). Była taka jedna chwila gdzie serce biło mi jak szalone, to było na stronie 86-90. Najlepsze jednak w tej książce był kolor kotka. Strasznie mi się spodobał! Gorąco zachęcam do czytania i zapewniam, że czytając tą książkę nie zawiedziecie się i będzie lepsza niż wam się wydawało :).

Przemek | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

Taki trochę "Harlequin" dla małych dziewczynek.
Nowa uczennica w szkole baletowej napotyka dwie złośliwe koleżanki, a z pomocą jednej dobrej przyjaciółki i kotka, który wspomaga ją magią i który niesie ze sobą własną historię, próbuje mierzyć się z trudnościami.
Czyta się gładko; lektura na 2-3 wieczory czytania na głos przed spaniem.

Aneqq | 2015-05-06
Przeczytana: 02 stycznia 2012

Gdy byłam młodsza, ta książka była dla mnie totalną rewelacją! Teraz - nie wiem. Ale daje 9, bo była wtedy świetna. Gdzieś do 9 lat. :)) POLECAM!

Gabrysia | 2014-09-27

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Marcin Szczygielski
    43. rocznica
    urodzin
    Bo jak się ludzie kochają, z wzajemnością, to nie mają głowy do podłości i są dobrzy.
  • Richard A. Knaak
    54. rocznica
    - Bądź przeklęty!
    - Dziękuję, już jestem Pójdziemy?
  • Ian Fleming
    107. rocznica
    urodzin
    Jedyny sposób, na to, aby rzucić palenie, to przestać i już nie zaczynać. Jeżeli pani chce udawać przez tydzień czy dwa, że porzuca palenie, to ograniczenie ich nic nie da. Tyle, że zanudza się innych i ciągle o tym myśli. (...) A drugi sposób to mieć papierosy za słabe, albo za mocne
  • Małgorzata Szejnert
    79. rocznica
    urodzin
    Pozwoliła mi zadawać pytania. Sama nie zadała ani jednego. Uznała widocznie, że mam prywatny powód, by pytać. Z kolei, jako osoba, która traktowała dosyć obojętnie nocne transporty, co ją dziś zasmuca i niepokoi, miała prywatny powód, by odpowiadać.
  • Maeve Binchy
    75. rocznica
  • Krystyna Żywulska
    97. rocznica
    urodzin
    A czy kiedyś... jeśli nawet uda się wyjść na prawdziwą wolność, czy potrafię nie kojarzyć najpiękniejszego krajobrazu, najbardziej uroczych zakątków z czarnym dymem, z krwistym płomieniem, z rozpaczliwym ostatnim krzykiem palonych ludzi? Chyba nigdy już, nigdy. Ludzie będą mieli swoje sprawy, a ja b... pokaż więcej
  • Irena Krzywicka
    116. rocznica
    urodzin
    A los, wie pan, to nie jest wcale sumienny księgowy, tylko głupi, bezmyślny dureń, który wszystko mili i plącze i wszystko zawsze nie w porę załatwia. Za późno. Za późno, rozumie pan?
  • Patrick White
    103. rocznica
    urodzin
    Fizyczna miłość wydawała mu się teraz jak gdyby wesołym wyścigiem z przeszkodami, w którym ostatecznie prawie każdy zawodnik zasługuje na dyskwalifikację za mniejsze lub większe oszustwa.
  • Wojciech Karolak
    76. rocznica
  • Jarosław Stukan
    42. rocznica
    urodzin
    W człowieku bowiem piękne jest to, że wie, nawet
    jeśli ze swoją wiedzą się nie zgadza.
  • Michał Piróg
    44. rocznica
  • Miljenko Jergović
    49. rocznica
    urodzin
    (...) czuje, jak rośnie w nim strach. I to nie zwyczajny, paniczny, histeryczny ludzki strach, tylko taki, przed którym nie ma ucieczki. Zaczyna się bać, jak w dzień biblijnego potopu, i nikomu nie potrafi powiedzieć, z czego zrobiony jest jego strach. Do szału doprowadza go niezrozumienie, tępota,... pokaż więcej
  • Frank Schätzing
    58. rocznica
    urodzin
    Im bardziej kogoś lubię, tym mi głupiej mu to powiedzieć. Jeśli chodzi o ciebie, jestem prawdopodobnie największym głupcem wszech czasów.
  • Irena Jurgielewiczowa
    12. rocznica
    śmierci
    Jak komuś życie krzywo się ułożyło (...) i jest sam, to robi się trochę dziwny i nieraz głupie pomysły przychodzą mu do głowy.
  • Anne Brontë
    166. rocznica
    śmierci
    Gdy straciłem panią Graham z oczu, zdało mi się, że wraz z nią odeszła cała radość [...]
  • Stefan Wyszyński
    34. rocznica
    śmierci
    Myśl o Mnie, a Ja już będę myślał o tobie”. – „Uwolnisz się od zbędnego niepokoju, daremnych rozważań, zbędnych myśli. Ile natomiast zyskasz czasu, który możesz poświęcić wyłącznie dla Mnie i dla mojego Kościoła. Chcesz mieć więcej czasu? Myśl tylko o Mnie, a przekonasz się, ile przybędzie ci czasu”... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku