Okładka książki Magiczny Kotek. Cudowny taniec

Magiczny Kotek. Cudowny taniec

Autor:
Cykl: Magiczny kotek (tom 7)
tłumaczenie
papier
Ag2S
8 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Tęczowa magia z wąsami! Cudowna historia o kocie, magii i przyjaźni - idealna dla wszystkich dziewczynek! Koleżanki ze szkoły baletowej nie powitały Oliwii zbyt ciepło, bo zazdrościły jej talentu. Wszystko się zmieniło, gdy dziewczynka odnalazła uroczego szaroniebieskiego kotka Płomyczka.

źródło opisu: Wydawnictwo Wilga, 2014

Polecamy

Opinie czytelników
Przemek | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

Taki trochę "Harlequin" dla małych dziewczynek.
Nowa uczennica w szkole baletowej napotyka dwie złośliwe koleżanki, a z pomocą jednej dobrej przyjaciółki i kotka, który wspomaga ją magią i który niesie ze sobą własną historię, próbuje mierzyć się z trudnościami.
Czyta się gładko; lektura na 2-3 wieczory czytania na głos przed spaniem.

Gabrysia | 2014-09-27

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica