Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Sue Bentley Wydawnictwo: Wilga opowiadania, powieści dla dzieci
Wilga
opowiadania, powieści dla dzieci
2016-01-01

Na tę obszerną publikację składają się trzy zupełnie oddzielne opowieści, których jedynym wspólnym elementem i bohaterem zarazem jest magiczny królik o imieniu Strzała. Strzała jest strażnikiem magicznego klucza, dzięki któremu łąka na której mieszka jest zielona i całemu stadu nie brakuje pożywienia. Niestety mroczne króliki chcą zdobyć klucz dla siebie dlatego Strzała...

• Przeczytane w 2017
  • Półka mojej córki 2016