Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Wydawnictwo: Wilga
8 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
10
1
9
0
8
3
7
2
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788328031845
język
polski
dodał
emik84

Trzy tomy w jednej książce! Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką. Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i...

Trzy tomy w jednej książce!

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska.

Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką.

Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i odpowiedzialność za inną istotę.

 

źródło opisu: Wilga

źródło okładki: google

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (1)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 445
emik84 | 2016-05-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam

Na tę obszerną publikację składają się trzy zupełnie oddzielne opowieści, których jedynym wspólnym elementem i bohaterem zarazem jest magiczny królik o imieniu Strzała. Strzała jest strażnikiem magicznego klucza, dzięki któremu łąka na której mieszka jest zielona i całemu stadu nie brakuje pożywienia. Niestety mroczne króliki chcą zdobyć klucz dla siebie dlatego Strzała musi uciekać przed nimi do innego świata. W ten oto sposób w pierwszej opowieści pt. "Czekoladowe marzenia" dociera na Ziemię do dziewczynki o imieniu Dagmara. Królik potrafi mówić i prosi aby dziewczynka nikomu nie zdradziła tajemnicy jego pochodzenia i magicznej mocy, którą posiada. Przy okazji pomaga też dziewczynce w znalezieniu nowej przyjaciółki gdyż po przeprowadzce do nowego miasta nikogo jeszcze nie zna a poza tym bardzo tęskni za psiakiem, którego niestety nie mogła zabrać ze sobą.

W drugiej historii pt. "Wakacyjny sen" Strzała znów musi uciekać przed mrocznymi królikami i tym razem trafia do Matyldy....

Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
więcej książek tego autora
zgłoś błąd zgłoś błąd