Inka, porzucone szczenię

Seria: Zaopiekuj się mną!
Wydawnictwo: Zielona Sowa
fruta28

Zosia pomaga w schronisku dla zwierząt, gdzie pracuje jej ciocia Jola. Niebawem przed progiem schroniska ktoś podrzuca w pudełku trzy maleńkie szczenięta, którymi trzeba się zająć. Szczególnej opieki wymaga najmniejsze z nich, suczka Inka. Zosia wie, że nie może mieć własnego psa, ale z upływem dni coraz bardziej przywiązuje się do szczeniąt, najbardziej zaś kocha Inkę. Jak dziewczynka...

Zosia wie, że nie może mieć własnego psa, ale z upływem dni coraz bardziej przywiązuje się do szczeniąt, najbardziej zaś kocha Inkę. Jak dziewczynka poradzi sobie z rozstaniem, gdy suczka trafi do nowego domu?

Ronaldo | 2018-08-06

super

AnnaSikorska | 2018-05-07

Niedługie rozdziały, szybka akcja oraz duża czcionka sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko. Do tego publikację wzbogacono estetycznymi rysunkami autorstwa Sophy Williams. Książki Holly Webb z serii „Zaopiekuj się mną” to ponad 30 interesujących opowieści o relacji dzieci ze zwierzakami, odpowiedzialnej opiece. Na okładce książki znajdziemy kod do gry, pozwalającej młodym czytelnikom na sprawdzenie swoich umiejętności.

HermionaGranger | 2017-12-29
Przeczytana: 28 lipca 2016

Wspaniała książka nie tylko dla miłośników zwierząt!!!

Opowiada o dziewczynce Zosi, która bardzo chciałaby mieć psiaka, ale nie może. Kiedy wraz z ciocią pracującą w schronisku odkrywa pudło z trzema cudownymi porzuconymi szczeniakami. Dziewczynka wraz z ciocią nadaje psiakom imiona Cziko i Riko, a najmniejszą psinkę nazywa Inka. Zosia polubiła Inkę i bardzo ciężko będzie się jej z nią rozstać...

Mimo, że wszystkie książki z serii "Zaopiekuj się mną" wydają się takie same w rzeczywistości każda z nich jest inna. Opowiada o inne dziewczynce i jej zwierzątku.

Książka na pewno spodoba się dzieciom które już posiadają, albo jeszcze nie czworonożnych przyjaciół. Duże litery ułatwią czytanie dzieciom.

POLECAM KAŻDEMU!!!:)

tygrysek | 2017-11-11
Przeczytana: listopad 2017

Ta książka podoba mi się, a zwłaszcza imię tego pieska.

taliana | 2017-05-08

Jak każda książka z tej serii- idealna dla młodych czytelników.

Agatka | 2017-01-22

Bardzo ciekawa książka.

Patrycja | 2017-01-20

cudowna książka. Trzyma w napięciu i do tego dobrze się kończy. Dla wszystkich,małych i dużych,którzy kochają zwierzęta :)

Marta Pluskota | 2016-01-14
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Super książka ! Miałam trochę treszcza, że Inka nie będzie z Zosią i Blanka ją wybierze. Ale, najważniejsze że, wszystko się dobrze skończyło. Jestem bardzo ciekawa , co się stało z Riko ?? Mam nadzieje , że może autorek zrobi 2 cześć o Ince ( raz tak zrobiła była to wtedy książka o Pusi ).
Pozdrawiam i polecam ;)

Paula | 2015-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Przepiękna opowieść o miłości między dziewczynką a psem. Można ją określić w trzech słowach: niezwykła, piękna, wyjątkowa!