Magiczny konik. Czarodziejskie przygody

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny konik (tom 1-3)
Wydawnictwo: Wilga
7,67 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
10
0
9
2
8
3
7
3
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788328031852
liczba stron
384
słowa kluczowe
konik, koń
język
polski
dodał
emik84

Trzy tomy w jednej książce!
Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska.
Wspaniała grzywa magicznego konika Kaszmira aż promienieje magią! Jednak Kaszmir ma jedno wielkie marzenie – szuka przyjaciółki, która zechce z nim przeżyć wspaniałe, magiczne przygody.

 

źródło opisu: Wilga

źródło okładki: google

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (2)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 2109
AnnaSikorska | 2016-06-24
Na półkach: Przeczytane

Konie mają w sobie coś niezwykłego: są piękne, ich zachowanie jest pełne godności, czasami rozrabiają jak psiaki, można na nich jeździć, galopować, uczą odpowiedzialności, wrażliwości i od wieków towarzyszą ludziom. Wiele dzieci marzy o tym, aby mieć własnego rumaka, będącego wiernym towarzyszem wędrówek oraz powiernikiem sekretów. Dla takich małych wielbicieli koni jest książka :Magiczny konik. Czarodziejskie przygody”. Przygody bohatera, będącego niezwykłym (bo magicznym) koniem zaczynają się od beztroskiej zabawy w… chmurach! Razem z siostrą biega z obłoku na obłok, galopuje, droczy się. Te niezwykłe koniki mają skrzydła pozwalające im latać oraz wiele nieodkrytych mocy. Z wiekiem i doświadczeniem poszerzają swój repertuar możliwości, zdobywają kolejne magiczne moce.
Kaszmir i Przeznaczenie bawią się Magicznym Kryształem, który nieszczęśliwie wypada im i spada na Ziemię. Przerażona Przeznaczenie ucieka, aby szukać kryształu, który nie może dostać się w kopyta mrocznych rumaków...

książek: 445
emik84 | 2016-05-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam

Bohaterem trzech opowieści jakie znajdziemy na kartach tej obszernej publikacji jest koń o pięknym imieniu Kaszmir. Kaszmir ma siostrę bliźniaczkę, która przypadkowo zgubiła magiczny kamień chroniący stado przed czarnymi rumakami. Nie wiedząc, że jej brat znalazł zgubę Przeznaczenie uciekła do innego świata. Kaszmir wyrusza więc na Ziemię w celu odnalezienia ukochanej siostry...

W pierwszej historii pt. "Nowy przyjaciel" Kaszmir trafia do dziewczynki o imieniu Ewa. Dziewczynka ma spędzić wakacje u cioci Poli i bardzo liczy, że będzie tam mogła jeździć konno, gdyż właśnie konie są jej wielką pasją. Niestety na miejscu okazuje się, że ciocia ma tylko dzikie konie, które żyją na ogromnej powierzchni i które trudno spotkać a już na pewno nie jeździ się na nich. Ewa jest tym faktem rozczarowana a dodatkowo nikogo w okolicy nie zna i czuje się osamotniona. Właśnie wtedy pojawia się Kaszmir prosząc Ewę o pomoc w odnalezieniu siostry. Dziewczynka w tajemnicy przed ciocią jeździ wraz z nim...

Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
więcej książek tego autora
zgłoś błąd zgłoś błąd