SALON NIEzALEŻNYCH Dzieje pewnego kabaretu

Wydawnictwo: Znak
hobby

Na pierwszy rzut oka trudno to stwierdzić, ale książka jest jednym z najciekawszych portretów PRL-u. Losy bohaterów służą do wyjaśnienia, jak można było pozostać niezależnym w latach reżimu, a także,

Romsi | 2012-01-18

Wspaniały hołd oddany Jackowi Kleyffowi i kolegom z Salonu Niezależnych, humor i dowcip tańczący na krawędzi przepaści, igrający z cenzurą do granic wytrzymałości władz... Gwiazda, która pojawiła się nagle i równie szybko zgasła - dobrze, że wreszcie ktoś odważył się na napisanie książki o Salonie. W środku zdjęcia i płyta z piosenkami.

Chil | 2016-12-27
Na półkach: Kabaret, Przeczytane