Ukryte sensy zachowania. Rozmowy o wywieraniu wpływu i reklamie

Wydawnictwo: Znak
biznes, finanse

Jak to się dzieje, że zapamiętujemy całe reklamy? Dlaczego ludzie stają się ulegli, nawet gdy tego nie chcą? Jak skutecznie prosić o pożyczkę? Czym się różni pesymizm od depresji? O tajnikach wpływu społecznego i reklamie opowiada profesor Dariusz Doliński w rozmowie z doktor Bogusławą Błoch. Kolejny tom z serii rozmów z mistrzami polskiej psychologii. Po książkach W poszukiwaniu złotego środka.

Mariusz | 2010-07-17
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 01 stycznia 2007

Bardzo dobra książka wyjaśniająca tajniki wpływu społecznego. Książka świetnie przedstawia jak nawzajem sobą manipulujemy, jak reklama wciska nam słodki kit i wyjaśnia dlaczego dajemy się oszukiwać, żyjąc w rozkosznym przeświadczeniu że na mnie reklama nie działa. Ukryte sensy zachowań to książka którą warto znać.

moni3ka | 2015-07-26
White Tea | 2015-06-29