Staying Strong: A Journal

Okładka książki Staying Strong: A Journal Demetria Demi Lovato
Okładka książki Staying Strong: A Journal
Demetria Demi Lovato Wydawnictwo: Feiwel and Friends biografia, autobiografia, pamiętnik
Feiwel and Friends

liczba stron240
słowa kluczoweDemi Lovato, Staying Strong, stay strong
kategoriabiografia/autobiografia/pamiętnik
po polsku

Tak w zasadzie to nie ma co czytać - wstęp od Demi, a później pojawiające się co kilka stron cytaty. Bardziej to "zeszyt" niż książka, ale jest tak cudownie wydany, tak ślicznie wygląda, że resztę kartek aż chce się zapełnić cytatami, które dają nam siłę i stworzyć własną wersję książki "Bądź swoją siłą" :)

Demi Lovato, któż jej nie zna? Amerykańska piosenkarka, muzyk, autorka tekstów, aktorka, a jak widzicie, ostatnio nawet autorka. I chociaż osobiście nie jestem jej zagorzałą fanką, o książce Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku słyszałam już wiele pozytywnych opinii. Głównie osób zainteresowanych twórczością Demi Lovato, ale także blogerzy wypowiadali się o tej książce całkiem nieźle. Postanowiłam więc, że swoją przygodę z twórczością tej artystki zacznę od mającej niedawno premierę pamiętnika towarzyszącego tej książce - jak wypadł w moich oczach?

Więcej na: http://faaantasyworld.blogspot.com/2014/10/badz-swoja-sia-twoj-pamietnik-z-demi.html

Jako zapalony pamiętnikarz byłam naprawdę ciekawa najnowszej publikacji wydawnictwa Feeria, a mianowicie niesamowitego dodatku! Po ogromnym sukcesie książki Demi Lovato "Bądź swoją siłą przez 365 dni roku" (RECENZJA),przyszedł czas na pojawienie się towarzyszącemu mu pamiętnika.

Głównym zadaniem "Bądź swoją siłą - Twój pamiętnik z Demi" jest uświadomienie czytelnikowi, jak ważne jest przyglądanie się swoim emocjom, co nie tylko pozwoli nam kontrolować życie, ale także umożliwi zrozumienie samego siebie.

Jest to pięknie zaprojektowany pamiętnik dla każdego - dla niej czy dla niego, z większym naciskiem na "dla niej" - do samodzielnego wypełnienia. Może jednak niecałkowicie... Pamiętnik zawiera liczne inspirujące cytaty wybrane przez Demi Lovato, które dają do myślenia, a także pomagają w dalszym przelewaniu na papier własnych zdań..

Pamiętnik ma to do siebie, że można w nim zapisać wszystko co dusza zapragnie - nie tylko wydarzenia poprzedniego dnia, ale także dodające nam otuchy, mądre słowa, które zasłyszeliśmy, przeczytaliśmy lub które sami posklejaliśmy w zdanie.

Już od kilku lat (a zaczęłam już sporadycznie w podstawówce!) regularnie prowadzę pamiętnik, zapisując w nim poszczególne wydarzenia z życia. Na przestrzeni tak znacznego okresu czasu mogę powiedzieć tylko jedno - pamiętnik to magia, a ci którzy go prowadzą, to czarodzieje czasu, potrafiący przemienić ulotne wspomnienie w wieczne słowa! Uwierzcie mi, że nie ma niczego wspanialszego, niż powrót do tego, co jest za nami!

Pod względem wydania jestem pełna uznania! Pamiętnik posiada twardą oprawę oraz grube kartki z licznymi zdobieniami w postaci chociażby tych przepięknych niebieskich cieni ptaków. To wszystko naprawdę zachęca do zapisywania kolejnych, pustych stron swoimi uczuciami i refleksjami.

Dlatego też naprawdę gorąco polecam Wam rozpocząć swą przygodę z pamiętnikarstwem! Jestem pewna, że nigdy nie pożałujecie tej decyzji, a po latach będziecie z niej dumni i może nawet mi podziękujecie. Zatem czemu nie dać szansy "Bądź swoją siłą. Twój pamiętnik z Demi"?!

Dla kogoś kto uwielbia pisać pamiętniki i lubi mieć je w ładnej oprawie. Naprawdę polecam :)

• 2014 *.*
  • Poszukuję!