Unafraid

Okładka książki Unafraid Melody Grace
Okładka książki Unafraid
Melody Grace Wydawnictwo: Barnes & Noble Cykl: Beachwood Bay (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Beachwood Bay (tom 2)
Unafrraid
Barnes & Noble
2013-08-25
2013-08-25

Ciąg dalszy historii Britt i Huntera. Tutaj bardziej się zagłębiamy w to co czują i co przechodzą. Napotykają na swojej drodze radość i szczęście ale także kryzysy i komplikacje. Rozwój uczuć był powolny gdyż Britt nie była ufna i Hunter musiał się wykazać cierpliwością i wytrwaniem. Podobało mi się, że się nie poddawał chociaż były chwile gdy w niego zwątpiłam. Rodzina dawała mu do wiwatu. Matka nie do pozazdroszenia. Nie rozumiem czemu tak się uparła ale jej sprawa. On chciał robić to co kochał. Tragedia z przeszłości odcisnęła na nim piętno i on ciągle sie z nią zmaga.
Z kolei Britt ma tylko brata i tylko na niego może liczyć. Ma niską wiarę w siebie i samoocenę. Talent do projektowania ma ogromny. Myślała, że nie zasługuje na prawdziwe uczucie i, że może się zakochać. Przez dłuższy czas nie dopuszcza do siebie tej myśli ale Hunterowi udaje się do niej dostać.
To co ta dwójka dzieliła było piękne, cudowne, głębokie, namiętne, gorące, pełne pasji i miłości. Razem byli wspaniali i zasłużyli na takie zakończenie. Hunter na koniec mnie bardzo zaskoczył swoim gestem.
Świetne jest to, że spotykamy bohaterów z poprzednich części.
Przyjemna książka.

Muszę przyznać, że książka nie była aż tak intensywna jak poprzednia, co dla mnie było plusem. Zarówno Britt jak i Hunter zainteresowali mnie już w Untamed Hearts. Britt wydawała się zamknięta w swojej samotni, a Hunter gotowy wyzbyć się swoich łańcuchów rodzinnych...co mocno mnie drażniło to przemyślenia Britt...rozumiałam ją, ale w kółko wałkowanie tego samego bardzo irytowało...w trakcie czytania w myślach słyszałam tylko: Britt bądź twardzielką! Zaryzykuj!!! Co do Huntera - od razu domyśliłam się, że coś się stało z jego bratem...a z taką rodzinką (mam tutaj na myśli mamusię) nie dziwię się, że tak trudno mu było przełamać więzy..no i schrzanił na całości przed przyjęciem...ale wiadomo, że wszystko się kończy szczęśliwie. Książkę dobrze się czytało, ale nie oszołomiła mnie..za to chętnie bym poczytała o Garettcie - mocno mnie zaintrygował :)

Na półkach: , , , , , ,

Minęły trzy lata od pamiętnej nocy, która miała miejsce pomiędzy Brit i Hunterem.
Brit ciągle mieszka i pracuje w Beachwood Bay, a jej życie stanęło w miejscu.
Hunter po latach wraca na ranczo po dziadku i zamierza zacząć tu życie i zdobyć dziewczynę, której nie może pozbyć się z myśli od lat.
Czy złoty chłopiec i biedna dziewczyna nie wierząca w 'długo i szczęśliwie' będą potrafili być razem?

No jestem zawiedziona. "Unwanted Hearts" naprawdę nastawiło mnie pozytywnie do tej historii i liczyłam na coś naprawdę przyjemnego, a tu jakoś tak... nijako.
Nawet nie za bardzo wiem co powiedzieć... ot przeczytane i zapomniane. Nie fajnie.
Nie, że jakaś zła czy coś, ale właśnie bezbarwna i nijaka.
Jestem zawiedziona :(

Brit ciągle mieszka i pracuje w Beachwood Bay, a jej życie stanęło w miejscu.

• Erotyka/Romans
  • ▪ 2017 ▪