Punks not dead Wybór opowiadań

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Zbiór opowiadań autorów o zróżnicowanym dorobku, niejednokrotnie debiutantów, zróżnicowany jest też ich poziom artystyczny. łączy je bunt, odrzucenie tego, co nazywamy społecznym porządkiem. Bohaterowie tych opowiadań nie mają ambicji, nie myślą o karierze, polityce, biznesie. Chcą tylko zachować tożsamość, a czasem i to nie, czasem konsekwentnie dążą do autodestrukcji. A w tle wydarzeń mamy ostre punkowe dźwięki i ciała splecione w tańcu pogo. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

diabolina | 2013-01-13

Książka raczej przeciętna, ale mi się podobała. Dość sporo wylgaryzmów. Najlepsze opowiadanie to zdecydowanie Alkoholiczka Maria, Białe ściany i Nieudacznik Józef :3

smallerthanpluto | 2016-08-20
chodnikowa | 2015-07-22