Rosalie

Okładka książki Rosalie Gwen Treverec
Okładka książki Rosalie
Gwen Treverec Wydawnictwo: Aramis Seria: Różowa Seria literatura obyczajowa, romans
Różowa Seria
Rosalie
Aramis
1992-01-01
1992-01-01
Romuald Andrzejewski
miłość uczucia romans

Teraz będzie hit. Podczas sprzątania strychu przed remontem w ręce wpadły nam stare Harlequiny mojej Mamy. Kiedy zapytałam o najostrzejszą historię, MOJA MAMA poleciła mi tę książkę. Miała być na ostro i na ostro może jest, ale podczas czytania bardzo śmieszyło mnie ciekawe nazewnictwo części intymnych. Przykładowo:
– rożen (2 facetów i 1 kobieta)
– fifaczek, fiutasek, oręż, sponsor, grążel, guliwer (męskie przyrodzenie)
– asfodel, drażniulka, sasanka, begonia, rozkwitła kamelia, różowa gladiola, kaczątko (kobiece narządy).
Mamy tutaj do czynienia z krótkim pornoskiem, a właściwie każdy rozdział to krótki pornosek bez większej fabuły. Wszystkie zarysowane sytuacje mają prowadzić do seksu. Ogólny zarys polega na tym, że dojrzała kobieta będąca na wakacjach, znajduje chłopaka, który obsługuje właśnie takie Bogate Pańcie na wakacjach. To chyba miało być takie kontrowersyjne, jak sądzę. Czytałam o wiele bardziej wyrafinowane i mocniejsze erotyki niż ta i chyba już żadnego Harlequina nie będę czytała z wypiekami na twarzy a na pewno nie z zachwytem. Nie polecam

– rożen (2 facetów i 1 kobieta)
– fifaczek, fiutasek,...

• Romans