Starcrossed City

2013-03-05
2013-03-05
9 min.

Na półkach: , , , , , , , ,

Jest to krótka historia przedstawiająca losy Dafne, czyli matki Heleny. Poznajemy ją, kiedy jest mniej więcej w wieku Heleny. Bohaterka często się przeprowadzała i zawsze starała się ukrywać, bowiem posiadała twarz, która wzbudzała zainteresowanie. Pod wpływem nieszczęśliwego wypadku Dafne poznaje Ajaxa.

Spodziewałam się czegoś na pewno dłuższego. Historia urywa się tak naprawdę w połowie. Mam nadzieję, że autorka planuje ją dokończyć. Jest to na pewno lekka i przyjemna lektura, dzięki której możemy się dowiedzieć czegoś nowego, a przede wszystkim powrócić, choć na krótko to jednak zawsze, do świata mitologii greckiej.

Książkę można przeczytać tutaj: http://www.josephineangelini.com/blog/2013/03/11/starcrossed-city/

Spodziewałam się czegoś na pewno dłuższego. Historia urywa się tak...

short story

short story

• English ^^
  • Czekam na polskie tłumaczenie
  • Paranormal romance
  • Spętani przez Bogów (+)

Dodaj cytat z książki Starcrossed City