Blokowisko czyli co w windzie piszczy

Wydawnictwo: Nowy Świat
Monika

Zwariowane sytuacje, komiczne wypowiedzi, zachowania i mentalność przedstawicieli różnych nacji skupionych w jednym bloku mieszkalnym. Ciekawa mieszanka typów ludzkich, a wśród nich pijacy, narkoman, prostytutka. Wszyscy cierpliwie zmagają się z codziennością. „Blokowisko” jest kolejną powieścią Julity Szpilewskiej, po „Nowym, lepszym życiu” i „Domu wdowy”. I tym razem w centrum...

„Blokowisko” jest kolejną powieścią Julity Szpilewskiej, po „Nowym, lepszym życiu” i „Domu wdowy”. I tym razem w centrum zainteresowania autorki znalazły się obserwacje obyczajowe.

źródło opisu: http://www.publio.pl/blokowisko-julita-szpilewska,p48148.html

źródło okładki: http://www.nowy-swiat.pl