Wielka księga deserów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Deser to najczęściej słodkie danie podawane na końcu posiłku. Któż z nas potrafi się oprzeć temu wspaniale wyglądającemu kolorowemu słodkiemu co nieco . To właśnie ono poprawia nam humor, jednym słowem wprawia w doskonały nastrój. Przygotowując kolejny tom z serii Wielkiej Księgi , wybraliśmy dla sympatyków kulinariów smakowite, apetycznie wyglądające, słodkie pyszności. Znajdziecie Państwo wśród nich owocowe sałatki, oryginalnie przyrządzone egzotyczne i krajowe owoce wzbogacone lodami, karmelem lub kremem, a także owocowe musy, leguminy, galaretki oraz kremy jogurtowe. Mocna kawa podana zaś na sposób arabski czy irlandzki lub angielska herbata na pewno uświetnią każdy rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi.

Nezumiko | 2015-04-02