Moje przygody z duchami i nie tylko...

Wydawnictwo: Medium
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
838531234X
ezoteryka, autobiografia

-Wierzysz w duchy? Nie? To koniecznie przeczytaj, a włos ci się zjeży z przerażenia. Ta książka mówi o zjawiskach, o których od dawna głośno na świecie, a przecież, jak zobaczysz, dzieją się i u nas, może nawet tuż za ścianą... Tak zaczęła się współpraca Wydawnictwa z autorką tej sensacyjnej książki, charyzmatyczną egzorcystką, odsłaniającą strefy spotkania ze światem duchów, niedostępne dla...

Tak zaczęła się współpraca Wydawnictwa z autorką tej sensacyjnej książki, charyzmatyczną egzorcystką, odsłaniającą strefy spotkania ze światem duchów, niedostępne dla większości ludzi.

Książka ta niejednemu czytelnikowi może pomóc w poszerzaniu poglądu na świat, a przez to zmienić również swój stosunek do życia i ludzi. Polecamy ją szczególnie sceptykom, szydercom, cynikom i niedowiarkom.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 1993

źródło okładki: google

Książka nie dostarcza zbyt wielkiej wiedzy na temat zjawisk paranormalnych, aczkolwiek jest dużą motywacją i wierzę, że potrafi przekonać niejednego niedowiarka.