Potrawy, grill

Książeczka stanowi bardzo dobrą pomoc dla tych wszystkich, dla których pieczenie na grilu jest zarówno doskonałą zabawą, jak i łatwym sposobem na przyrządzenie doskonałych w smaku potraw. W bardzo dostępny sposób wprowadza w tajniki posługiwania się grilem (porady jak rozpalać grill, jak rozpocząć grilowanie, sekrety grilowania; zawiera 105 prostych przepisów na potrawy z mięsa, ryb i krewetek, warzyw i owoców, a także przepisy na dodatki do potraw i dipy.

krystyna kalinowska | 2012-03-15

Smaczne przepisy..