Smakowitości dla gości

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-728-X
Smakowitości, goście
dona

Co podać na stół, kiedy przyjdą goście? - martwią się panie domu, chcąc przygotować coś oryginalnego i zarazem smacznego. Autorki tej książeczki, sięgając do receptur znajomych i przyjaciół oraz kuchni innych krajów, zaproponowały bardzo bogaty wybór małych, ciekawych dań. Obok sałatek oraz atrakcyjnych pogryzek na zimno znalazły się faszerowane babeczki, małe ciepłe danka z kurczaka, polędwicy i ryb, dipy, sosy i pasty podawane z pieczywem lub krakersami, a także bardzo lubiane marynaty. Wszystkie te przepisy pomogą wydać naprawdę udane przyjęcie.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam