Smaki Ameryki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-720-1
Smaki, Ameryka
dona

Kuchnia amerykańska najczęściej kojarzy się z hamburgerami, hot dogami i frytkami, dlatego uważa się ją za nieciekawą. Tymczasem to jedna z najbardziej urozmaiconych kuchni na całym świecie. Łączą się w niej smaki wielu narodów - Indian, Anglików, Francuzów, Włochów, narodów orientalnych, Hiszpanów, Meksykanów. Wszystkim Czytelnikom ciekawym co się jada w kraju za oceanem polecamy ten zbiorek, zawierający dwadzieścia przepisów na przekąski, zupy, dania mięsne, wegetariańskie i desery serwowane w Ameryce.

Meowth | 2016-01-29
kasiaman55 | 2011-07-12