Ciasta i desery na lato

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-208-8
kulinaria, ciasta, desery, przepisy
edtta

Lato to pora upałów, przyjęć w ogrodzie lub na działce, których ukoronowaniem powinien stać się lekki, finezyjny deser. O tej porze roku nietrudno go wyczarować, mając pod ręką świeże owoce. W tej książeczce znajdziecie Państwo sprawdzone przepisy na różne letnie słodkości, a w nich lodowe desery, które nie zawierają tłuszczu, ani żółtek, kilka pomysłów na to, jak przyrządzić coś smacznego do picia w upalne dni i jak uatrakcyjnić owocowe desery za pomocą smakowitych sosów.

Meowth | 2016-01-29
Roksana | 2014-06-21