RPG, gra, fantastyka
Cegła

Pierwsza polska gra fabularna, której fragmenty prezentowano w odcinkach od pierwszego numeru Magii i Miecza. Podręcznik zawiera bardzo rozbudowane reguły, szczegółowo opisujące wszystko, co można zrobić w fikcyjnym świecie Orchii. Świat gry jest niezwykle atrakcyjny dla młodych graczy - różnorodny kulturowo, pełen magicznych przedmiotów przedwiecznych ruin i niesamowitych istot. Rozległość...

co można zrobić w fikcyjnym świecie Orchii. Świat gry jest niezwykle atrakcyjny dla młodych graczy - różnorodny kulturowo, pełen magicznych przedmiotów przedwiecznych ruin i niesamowitych istot. Rozległość tej krainy i bogactwo zachodzących w niej zjawisk umożliwia kreowanie bardzo zróżnicowanych scenariuszy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne