Księga Spaczenia

Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Stary Świat umiera. Toczy go wstrętna choroba, rozprzestrzeniająca się poprzez wiatr i wodę, zatruwająca nawet samą ziemię. zarażone nią rośliny natychmiast rozkładają się, gniją lub więdną. U ludzi i zwierząt jej objawy manifestują się okropnymi mut...

Błażej Orluk | 2015-06-20

Księga spaczenia jest wyjątkowym podręcznikiem urozmaicającym zarówno prowadzenie, jak i samo granie w gry RPG. Dodaje całą gamę możliwości, dzięki którym możemy wzbogacić rozgrywkę o mutacje/ dary chaosu. Objaśnione są stwory, mutacje, kulty bogów chaosu oraz ich statystyki, które obowiązują w systemie Warhammera. Nie jest niezbędny do prowadzenia gry, lecz jego znajomość zasadniczo podnosi poziom gry. Przydatny podczas dodawania różnego typu mutacji, chorób czy innych podobnych do gotowych systemów, a także przy tworzeniu własnych, gdzie tego typu rzeczy mogą występować.

Mariusz Brząkalik | 2016-08-11
Przeczytana: 11 czerwca 2016