Grecja

Wydawnictwo: Świat Książki
Purson27

Portret Grecji – kolebki naszej kultury i jednocześnie obleganego rejonu turystycznego. Ciekawie podane wiadomości z historii, geografii, mitologii i o sztuce Grecji. Wielkoformatowe fotografie krajobrazów, wspaniałych antycznych miast z legendarnymi zabytkami, reprodukcje innych dzieł sztuki. Najważniejsze wskazówki dla turystów, w tym mapy i indeks, który umożliwia znalezienie zabytków, czy miejscowości. Dzięki podanym adresom internetowym łatwiej dotrzeć do dalszych informacji.

iwonad | 2015-04-05

Książka jest dobra. Polecam rownież stronę Doroty, która mieszka na co dzień w Grecji i opisuje greckie zwyczaje, tradycje i codzienne życie w Grecji:

Patrycja | 2018-01-05
Nika | 2016-12-20