Korsyka. Zielony Przewodnik Michelin. Wydanie 1

Wydawnictwo: Helion

Korsyka – "Piękna Wyspa"; tak zwą ja Francuzi, a Korsykanie dodają, ze to Bóg upuścił skrawek Alp na środku Morza Śródziemnego. Wakacje w tym miejscu to sposób na niebanalny, ekskluzywny wypoczynek i propozycja dla wszystkich spragnionych beztroski i morza. Korsyka ma wiele do zaoferowania przybywającym tu turystom. To jachty, wyprawy konne, źródła termalne, owoce morza, pyszne wino, uśmiechnięci ludzie i najważniejsze: słonce, słońce i jeszcze raz słonce!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion