Ala Betka i demon miasta

Wydawnictwo: Akapit Press
Miśka

Nowe miejsce, nowi przyjaciele, i... Czarna Ziuta! Ala Betka - pozornie zwyczajna dziewczynka, która niczym magnes przyciąga kłopoty i magiczne zdarzenia... a także demony, takie jak tajemniczy Edwin Piekielniczuk. TYM RAZEM - W SERCU WARSZAWY!

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit Press, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

książek: 1951
Anna | 2014-01-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

Autorka pokazała nam, z jakimi problemami borykają się dzieci w tym wieku, poruszyła aktualne tematy, wskazała nietypowe sposoby na to, jak poradzić sobie z tym czy innym kłopotem. Na pewno dobrze by było, gdyby dzieci nieśmiałe i zastraszane przez rówieśników sięgnęły po ten tytuł, bowiem Ala nie pozwala sobie w kaszę dmuchać. Nie stoi jak słup soli, gdy jest obrażana, ale odbija piłeczkę. Jest to co prawda sposób mocno kontrowersyjny, ale na pewne jędzowate osoby nic innego nie działa.

ovcehuev | 2017-04-20
starscream89 | 2016-04-29