Wenus w pietruszce

Wydawnictwo: Akapit Press

Bystra i piękna Gośka Tkacz wydaje się nie mieć słabości. Nigdy nie miała chłopaka, ale utrzymuje, że to wyłącznie jej własny wybór. A jednak! Kiedy na ekologicznych koloniach poznaje tajemniczego Baszka Trampeckiego, jej serce nagle wariuje, a harda Gosia traci swoją brawurę. O jej względy stara się młodszy brat chłopaka, a o serce Baszka rywalka - artystka. Ale Gośka postanawia twardo - ten albo żaden!

źródło opisu: akapit-press.com.pl

źródło okładki: akapit-press.com.pl