Pod szczęśliwą kocią gwiazdą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
83-7023-052-0

Kotka Fryga nosi białą sukienkę, kubraczek i berecik. Ma krzywe łapki i niekompletny ogonek. Jest ciekawa świata, żywa i wesoła. Pozycja obowiązkowa dla każdego dziecka!

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie

źródło okładki: http://www.antykwariat-bazar.pl

Senyera | 2015-03-14

Nawet by mi do głowy nie przyszło, że kiedykolwiek odnajdę tę książkę! Obecnie już co prawda niewiele z niej pamiętam, ale jako mała kociara zaczytywałam się bez końca i to chyba jest najbardziej pochlebna opinia, jaką można by sobie wymarzyć ;)

Patrycja | 2015-02-12

to co przeżył kociak na początku książki wstrząsnęło mną. Miałam przerwać czytanie,ale stwierdziłam,to musi się dobrze skończyć. Na całe szczęście tak się skończyło.ciekawa i barwna historia, uwielbiam koty i cieszyłam się jak głupia,że kotka znalazła dobry dom

miiincik | 2012-12-08
Przeczytana: 07 grudnia 2012

Pamiętam, kiedy byłam małą dziewczynką nieustannie czytałam bajki. Mimo, że szło mi dość opornie, nie wyobrażałam sobie przeżyć dzień bez zagłębiania się w ten magiczny świat.
Fryga to szczęśliwa młoda kotka. Mimo, że w dzieciństwie była bezpańskim zwierzem, teraz ma kochającą rodzinę i wspaniałych przyjaciół.
Fryga to kotek nie byle jaki! Ma tylko pół ogona, jedno oko niebieskie, a drugie żółte, a jej futerko ma popielaty kolor! Jest ciekawska, przyjazna, a wszędzie wpycha swój ciekawski nosek! Z każdą cechą wyglądu i charakteru łączy się ciekawa historyjka, którą przeczytamy w tej właśnie powieści!
Książkę wygrałam na facebook'owej stronie Wydawnictwa Dreams i w sumie podchodziłam do tej książeczki z bardzo, ale to bardzo złym nastawieniem. No bo jakim cudem, powieść przeznaczona dla 8'letnich dzieci, ma zainteresować starą, nastoletnią krowę?!
No, ale cóż. Pozycja stała u mnie na półce, więc musiałam ją przeczytać. Przez kilka pierwszych stron strasznie się wynudziłam, ale...

Laura | 2012-12-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Super książka, dla małych i dla dużych.

dżasti | 2011-04-20

Ukochana książka z dzieciństwa...

Oliwia | 2016-04-02
Przeczytana: 08 sierpnia 2016