Tak pozyskasz każdego klienta

Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
9788391973264
poradniki

Może już miałeś do czynienia z czymś takim. Trafia się klient, na którym łamiesz sobie zęby. Angażujesz wszystkie umiejętności, całe doświadczenie, zapał i nic. Bądź jednak spokojny. Dzięki metodzie, którą poznasz w tej książce, uda CI się podejść także tych z pozoru nieprzystępnych klientów. Metoda INSIGHTS jest przekonującą, łatwą do opanowania, zorientowaną na praktykę techniką, przynoszącą zadziwiające efekty.

Chaoticreader | 2016-11-17
ToRn | 2016-04-30