Dziecko dla średnio zaawansowanych

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
poradniki

Książka jest kontynuacją „Dziecka dla początkujących”. Podobnie jak w pierwszej części, i tym razem Autor opisuje, z ogromną dawką humoru i zdroworozsądkowym podejściem, własne doświadczenia rodzicielskie, tyle że już z dwójką małych dzieci. Trafność obserwacji, zacięcie satyryczne oraz doświadczenie na własnej skórze problemów wychowawczych sprawiają, że książka jak żaden poważny poradnik teoretyczny może być źródłem wielu cennych wskazówek praktycznych.

Monka | 2014-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2014

Już kiedyś zetknęłam się z tą książką, ale wtedy nie rozbawiła mnie tak, jak teraz... Jednak, kiedy jest się już rodzicem wiele sytuacji postrzega się zupełnie inaczej... Momentami czytając śmiałam się do łez, zwłaszcza jak przeniosłam pewne sytuacje na swoją rodzinkę :-) Zdecydowanie polecam!!!!!!

szczypiorek5 | 2011-01-13
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 2011 rok

Proszę nie czytać tej książki w środkach komunikacji publicznej !!!
Przezabawna, dawno tak nie śmiałam się czytając książkę. Krótkie formy felietonowe i ilustracje Ewy Olejnik pozwalaja przeczytac ją przez jeden wieczór. Polecam wszystkim rodzicom gdyż mogą zobaczyć siebie i swoje pociechy albo też odetchnąć z ulgą- "chwała Bogu!nas to nie dotyczy ". Polecam tez wszystkim tym , którzy dzieci jeszcze nie mają- zobaczą jakie ich życie jest smutne i nieekscytujące :)

thinking-hurts | 2010-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2010

Tak się zastanawiam... Takie książki jak ta i poprzednia, i następne, z jednej strony dobrze, że powstają, bo nie-rodzice mogą jakoś się tam spróbować przygotować psychicznie do rzeczywistości, ale z drugiej, może powinny zostać zakazane? Przyrost naturalny niski jest i te emerytury... ;D

Sylwia | 2011-03-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 19 lutego 2011

Książka rozbawiła mnie do łez, może dlatego, ze sama ma małe dziecko.

Itka | 2016-01-04
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Oj, ubawiłam się czytając tę książkę :) Część historii znam z własnego doświadczenia, jednak do tej pory nie odnosiłam się do nich w tak humorystyczny sposób jak autor. Książka idealna dla obecnych Rodziców, aby poprawić sobie humor oraz dla przyszłych Rodziców, aby wiedzieli co ich czeka.

| 2014-02-17
Przeczytana: 02 lipca 2009

Leszka Talko czyta się szybko. Lekka fabuła, zabawne sceny z życia młodych i lekko doświadczonych rodziców.

Bascha | 2016-08-21
Na półkach: Poradnik, Posiadam, Przeczytane