W moim sercu Lech... czyli o kibicach Kolejorza

Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Mała | 2015-03-16
Przeczytana: 15 marca 2015

Pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Lecha Poznań i polecana dla osób interesujących się ruchem kibicowskim w Polsce. W książce pan Józef Djaczenko opisuje wiele ciekawych faktów z życia kibiców poznańskiej drużyny oraz z samego funkcjonowania Kolejorza, kiedy klub znajdował się nad przepaścią i tylko miłość jego kibiców uratowała go przed upadkiem.
Starsi kibice wiele rzeczy zapewne pamiętają z własnego doświadczenia, jednak ci młodsi powinni poświęcić odrobinę swojego czasu by przeczytać tę książkę. Na pewno tego nie pożałują.

Artur | 2014-12-08
Topi85 | 2014-10-01