Wprowadzenie do duchowego śnienia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Przesypiamy około jednej trzeciej naszego życia, większość ludzi nie wykorzystuje właściwie tego czasu, niekiedy uważając go za czas stracony. W rzeczywistości sny są niezwykle ważną częścią naszego życia odgrywając zasadniczą rolę w zachowaniu wewnętrznej równowagi, zdrowia i dobrego samopoczucia. Wiedza jak wykorzystać niezwykły potencjał naszych snów dla własnego rozwoju, harmonii i szczęścia, jak przekształcić czas snu w twórczą przygodę, źródło siły i radości jest wciąż mało znana. Książka ta uchyla rąbka tajemnicy, prezentując twórcze podejście do snu, ucząc jak w prosty sposób wykorzystać ich potencjał do poprawy jakości swojego życia, uczynienia go bardziej twórczym i szczęśliwym.

Wojciech444z | 2015-12-29
Andrewek | 2015-01-14