Woda naturalnym źródłem zdrowia

KLEINE GESUNDHEITS - BIBLIOTHEK. KRAFTQUELLE WASSER
poradnik, zdrowie, woda
poradniki
Aneczka

Woda jako lek jest tania, ale i skuteczna. W odróżnieniu od leków farmakologicznych nie daje też skutków ubocznych. Wzmacniając siły obronne organizmu woda zapobiega chorobom, a także pomaga szybciej je zwalczać. Poradnik podaje lecznicze właściwości wody mineralnej oraz sposoby przeprowadzania kuracji wodnych w domu. Wszystko po to, aby jak najlepiej wykorzystać ten niezbędny do życia żywioł. Każdy, kto chce zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, znajdzie w poradniku wiele cennych pomysłów.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: www.weltbild.pl