Dieta i głodówka zdrowotna. Skuteczne oczyszczanie organizmu

Tłumaczenie: Barbara Zych
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Diät und Heilfasten
wodolecznictwo
zdrowie, medycyna

Głodówka jest gwarantowanym sposobem na uzyskanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Po oczyszczeniu organizmu powinniśmy zająć się doborem właściwej diety, czyli opracować sobie własny sposób odżywiania. Wybór najbar dziej odpowiadającej nam diety albo głodówki ułatwi nam ten poradnik. W książce omówiono profilaktyczne zastosowanie głodówki, sposób przeprowadzenia oraz zabiegi...

głodówki, sposób przeprowadzenia oraz zabiegi wspomagające, a następnie różne rodzaje diet. Znajdziemy tu też wiele metod ułatwiając ych wytrwanie w diecie czy głodówce. Powodzenia w świecie zdrowszych i szczuplejszych!

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/dieta-i-glodowka-zdrowotna_p1185396.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/dieta-i-glodowka-zdrowotna_p1185396.html