Ten z piegami i temten z nosem

Wydawnictwo: RSW Prasa-Książka-Ruch
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
dzieci, piegi, pamiętnik
Shirkus

Magda Mirecka, uczennica drugiej klasy postanawia pisać pamiętnik. Robi to w formie obrazkowego pamiętnika, żeby nie zastanawiać się nad ortografią. Ma młodszego brata Filipa. Pewnego razu jej blok jest remontowany, a po rusztowaniu włamują się do sąsiadów złodzieje. Magda ich widzi i rysuje w swoim pamiętniku przez co staje się bardzo ważnym świadkiem.

źródło opisu: własny

janwit82 | 2016-01-22

Czytałem wieki temu, gdy miałem 7 czy 8 lat. Pamiętam, że bardzo mo spodobała się ta książka.

bromba | 2015-08-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ramotka