Z orłem na piersi. 90 lat biało-czerwonych

Wydawnictwo: Fenix Editions
9788363203825
sport
przemek002

Pozycja ta powinna znaleźć się na półce każdego kibica piłki nożnej. W książce mamy bogato opisaną sylwetkę każdego zawodnika oraz opis całego dorobku w reprezentacji. Dodatkowo znajdziemy wiele zestawień, tabel i statystyk. Książkę uświetnia ponad 1000 zdjęć, co świadczy o tym, że jest ona starannie przemyślana".– Autor "Cieszę się, że powstaje książka, w której opisana jest historia...

"Cieszę się, że powstaje książka, w której opisana jest historia polskiej piłki, wszyscy reprezentanci kraju, zwłaszcza zawodnicy, których ja prowadziłem. Byłem trenerem reprezentacji, która odniosła największe sukcesy, dlatego warto o niej pisać jak najwięcej". – Antoni Piechniczek

"Chciałbym, aby ta książka trafiła głównie w ręce młodzieży, aby mogła dowiedzieć się, że sport to nie tylko zdrowie, ale również sposób na życie, że dzięki piłce można zrobić karierę i poczuć smak sławy". – Jan Tomaszewski

"Cieszę się, że powstaje książka, w której jest zawarta cała historia biało-czerwonych, są opisani wszyscy reprezentanci kraju. W końcu to oni byli głównymi bohaterami przez 90 lat i warto, aby pamięć o nich nigdy nie zagasła". – Gerard Cieślik

źródło opisu: phwfenix.pl

źródło okładki: phwfenix.pl