Kawowe przysmaki

Wydawnictwo: Astrum
9788372772046
poradniki

W Kawowych przysmakach znajdziecie zatem Państwo podstawowe informacje na temat kawy, jej historii, właściwości, urządzeń niezbędnych do ?wyczarowywania cappuccino czy espresso, a także sprawdzone przez pokolenia receptury na takie pyszności, jak kawa zimowa, kawa po cesarsku, nalewka kawowa czy babeczki kawowe lub tarta czekoladowa. Jeśli więc chcecie się dowiedzieć, co różni kawę po włosku od kawy po ormiańsku albo wzbudzić zachwyt gości ciastem orzechowym z masą cappuccino, koniecznie skorzystajcie z tego przewodnika!