Mój brat czarodziej

Wydawnictwo: Akapit Press
joly_fh

Julian Tuwim – wynalazca wymyślnych zapachów i twórca domowych perfum, chemik, zielarz, magik, pirotechnik, zbieracz znaczków, węży, jaszczurek i żab, był dla swojej siostry panaceum na wszystkie nieszczęścia. Z każdej katastrofy ratowała ją już samą obecność tego, który potrafił zaczarować w słowa nawet najbardziej szarą łódzką zwyczajność. Jego prawdziwe nazwisko, Towim, po hebrajsku znaczy dobry. To o nim jest ta historia.

źródło opisu: Akapit Press, 2013

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-347-Moj_brat_czarodziej

Aleksandra | 2016-06-18

Ciekawa książka

Rasia | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Muszę przyznać, że książka mi się nie podobała. Naprawdę zachęcała mnie do czytania moja wyobraźnia, która podsuwała różne pomysły na to, co mogłoby znajdować się w jej środku. Była pisana bardzo prostym językiem. Przeczytanie jej zajęło mi dosłownie godzinę. Tak naprawdę przez jej większość odczuwałam, że tak naprawdę nie wiem jaki ma cel. Tak, jak oczekiwałam czegoś dobrego, tak również się rozczarowałam. A szkoda, bo na pewno mogłaby być z tego interesująca książka. Nie polecam.