Gwiazdkowa afera

Seria: Harlequin. Intryga i Miłość
Wydawnictwo: Harlequin
Familiar Christmas
Kasia

Detektyw Kumpel na tropie... Gwar, tłum na ulicach, kolorowe światełka... czyli Gwiazdka w Nowym Jorku. Przebrana za Śnieżynkę Sylwia ma pełne ręce roboty, by obsłużyć klientów największego w mieście sklepu z zabawkami. Pogodny nastrój zostaje zakłócony, gdy przebrany za Świętego Mikołaja mężczyzna porywa Sylwię i kradnie najmodniejsze w tym sezonie lalki, nie zwracając uwagi na pełną...

Detektyw Kumpel na tropie...

Gwar, tłum na ulicach, kolorowe światełka... czyli Gwiazdka w Nowym Jorku. Przebrana za Śnieżynkę Sylwia ma pełne ręce roboty, by obsłużyć klientów największego w mieście sklepu z zabawkami. Pogodny nastrój zostaje zakłócony, gdy przebrany za Świętego Mikołaja mężczyzna porywa Sylwię i kradnie najmodniejsze w tym sezonie lalki, nie zwracając uwagi na pełną pieniędzy kasę. Groźny szaleniec czy nieszkodliwy dziwak? Kumpel rozwiąże i tę zagadkę, choć będzie się musiał nieco natrudzić.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

Shani | 2014-10-19
Przeczytana: 10 marca 2014

Książka pisana z perspektywy wszechwiedzącego kota. Dla wielbicieli gatunku.

Monika | 2014-04-30
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, Harlequin, 2014