Sushi

Wydawnictwo: SBM
AnnaVanDort

"Sushi - tradycyjne danie japońskie - w ciągu kilku lat zawładnęło sercami Polaków. Trudno się dziwić, bo jest proste w przyrządzeniu, zdrowe, różnorodne i po prostu pyszne. Dzięki ogromnej różnorodności produktów, z jakich można je przyrządzać, każdy, nawet osoby niechętne kulinarnym eksperymentom i stroniące od surowej ryby, z pewnością znajdzie swoją ulubioną odmianę. Prezentowana broszura to zbiór znakomitych pomysłów na pyszne japońskie smaki, które z łatwością można przyrządzić w domowym zaciszu."

Bogato ilustrowana książeczka, z której dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w świecie sushi. Na 32 stronach zawarte są informacje z czego się robi sushi, jak je przyrządzać oraz jak jeść ten japoński przysmak.

źródło opisu: http://www.paleczkami.pl/product-pol-128-Sushi-Ewa-Ressel.html

źródło okładki: http://www.paleczkami.pl/product-pol-128-Sushi-Ewa-Ressel.html