Bądź sobą. Trening asertywności

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
830513251X
poradniki

Asertywność to umiejętność wyrażania samego siebie w sposób właściwy oraz przywiązywanie znaczenia do tego, co się myśli i czuje, to liczenie się z sobą oraz świadomość własnych możliwości i ograniczeń. Książka jest poradnikiem do indywidualnej nauki. Ćwiczenia w niej zawarte pomogą określić nasze potrzeby i pragnienia, opracować realistyczny plan ich urzeczywistnienia oraz nauczą radzenia sobie z przeszkodami.

mariola | 2016-10-24
Karolina | 2016-09-17