Rób to, do czego jesteś stworzony

Wydawnictwo: Emka
poradniki

Książka wprowadza pojęcie typu osobowości i pozwala rozpoznać własny. Wykorzystując ćwiczenia i konkretne strategie poszukiwania pracy, wymienia zawody popularne dla danego typu osobowości. Autorzy zapewniają rozsądne porady zawodowe, naświetalają mocne strony oraz pułapki każdego typu osobowości.Jeśli niedawno ukończyłeś szkołę, szukasz pracy lub chcesz ją zmienić, to ten praktyczny poradnik pomoże ci odkryć karierę właściwą dla siebie.

FromNorwayWithLove | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Polecił mi ją trener na warsztatach z poszerzania samoświadomości. Książka napisana rzetelnie, acz miejscami potwornie nudna. Niemniej jednak zawiera pewną dozę informacji, którą można wykorzystać na swoją korzyść.

Adam | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Książka niesamowicie otwiera oczy na relacje międzyludzkie i sposób zachowania każdego człowieka. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie twierdzą, że mam wszystko gdzieś mimo, że bardzo się angażowałem i miałem wszystko pod kontrolą. ISFP wszystko wyjaśniło. Dzięki tej książce już wiem jak formułować przekaz do poszczególnych typów osobowości. W końcu rozumiem, że jeśli ktoś nie zalewa mnie uśmiechem to nie znaczy, że ma mnie w dupie tylko po prostu jest myślącym introwertykiem, albo jednak ma mnie w dupie. Jednak nowe spojrzenie na relacje jest bardzo fascynujące ;)

Monganik23 | 2014-01-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Określenie swojego profilu osobowości razem z tą pozycją książkową to kaszka z mleczkiem. Autorzy wiedzą o czym piszą, a nie piszą to co wiedzą, a to bardzo cenna umiejętność.
Polecam wszystkim, którzy planują rozwój osobisty i chcą coś świadomie zmienić w swoim życiu.

Dajana | 2016-02-11

Polecam, ciakawa!