Rób to, do czego jesteś stworzony

Okładka książki Rób to, do czego jesteś stworzony Paul D. Tieger
Okładka książki Rób to, do czego jesteś stworzony
Paul D. Tieger Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
1999-01-01
1999-01-01

Konkretna, przyjemna. Z praktycznymi ćwiczeniami na koniec w celu uświadomienia sobie swojej pasji.
Pozwala odkryć swój typ osobowości z 16 możliwych według teorii Myers Briggs. Co ciekawe, naprawdę czułam jakbym czytała o sobie. Niesamowite jest to, że istnieje grupa ludzi, którzy postrzegają świat i podejmują decyzje w ten sam sposób co my (czyt. są takimi samymi poj*bami).
Można w ten sposób wiele sobie uświadomić i bliżej siebie poznać co jest bardzo pomocne w dokonaniu tej najważniejsze decyzji.
Przy każdym typie osobowości są też historie ludzi i ich ścieżce przez życie zawodowe i to co sprawia, że czują pełną satysfakcje, plus lista proponowanych zawodów.
Zdecydowanie polecam.

#525 - Rób to, do czego jesteś stworzony - Paul D. Tieger & Barbara Barron - Tieger - Wydawnictwo Studio EMKA
#85/52/2021

Książka ma 348 stron, swoją premierę miała dnia 01.01.1999 roku i jest to poradnik o poszukiwaniu pasji i sensu w życiu.

Książka skupia uwagę na relacjach międzyludzkich, oraz różnych zachowaniach, jakie przejawiają ludzie.

Uczy także jak komunikować się z poszczególnymi typami osobowości ludzkiej.

Składa się ona z trzech części:
I - Ujawnienie tajemnic typu osobowości.
II - Formuła satysfakcji zawodowej.
III - Pora na działanie.

A w nich znajduje się 25 rozdziałów.

Polecam tą książkę.

#85/52/2021

Uczy także jak komunikować...

Treściwa , konkretna i autentyczna książka o poszukiwaniu pasji, i celu w życiu!
Polecam to dzieło każdemu!!
Monte Christo

Polecam to dzieło każdemu!!
Monte Christo

Świetna, absolutnie świetna. Dla tych którzy już pracują i szukają dla siebie miejsca w pracy, i co powinni robić by dawało satysfakcję - polecam! To nie jest typowy poradnik gdzie ktoś przez cała ksiązkę powtarza te same rady tylko innymi słowami, albo odkrywa przed Tobą oczywiste oczywistości a Ty irytujesz się jak możesz tracić czas na takie bełkoty .. NIE! Ta książka to praca terapeutów, naukowców, badaczy - najpierw robisz swój test osobowości i potem dowiadujesz się o sobie co jest dla Ciebie ważne, w jakiej pracy się odnajdziesz najlepiej będąc takim jakim jesteś, a jaka praca będzie ci sprawiała trudność bo np nie lubisz występować publicznie. Wiedząc o sobie tyle i znając siebie tak, jesteś w stanie lepiej się rozumieć i wiedzieć dlaczego coś sprawia Ci frajdę a coś nie. Polecam, nawet jak nie szukamy nowej pracy, albo pierwszej pracy;) to żeby poznać siebie i zrozumieć siebie.

Książka niesamowicie otwiera oczy na relacje międzyludzkie i sposób zachowania każdego człowieka. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie twierdzą, że mam wszystko gdzieś mimo, że bardzo się angażowałem i miałem wszystko pod kontrolą. ISFP wszystko wyjaśniło. Dzięki tej książce już wiem jak formułować przekaz do poszczególnych typów osobowości. W końcu rozumiem, że jeśli ktoś nie zalewa mnie uśmiechem to nie znaczy, że ma mnie w dupie tylko po prostu jest myślącym introwertykiem, albo jednak ma mnie w dupie. Jednak nowe spojrzenie na relacje jest bardzo fascynujące ;)

Polecam, ciakawa!

Polecam, ciakawa!

Określenie swojego profilu osobowości razem z tą pozycją książkową to kaszka z mleczkiem. Autorzy wiedzą o czym piszą, a nie piszą to co wiedzą, a to bardzo cenna umiejętność.
Polecam wszystkim, którzy planują rozwój osobisty i chcą coś świadomie zmienić w swoim życiu.

Polecił mi ją trener na warsztatach z poszerzania samoświadomości. Książka napisana rzetelnie, acz miejscami potwornie nudna. Niemniej jednak zawiera pewną dozę informacji, którą można wykorzystać na swoją korzyść.

• Poradniki
  • Psychologia
  • Wymarzona praca /Kariera / Wypalenie
  • Psychologia, rozwój osobisty, motywacja
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Rób to, do czego jesteś stworzony