Zgłosuj na książki roku 2017

Zgaduj-zgadula. Książka aktywizująca

Wydawnictwo: Papilon
8 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Zgaduj zgadula to niezwykły zbiór wierszowanych zagadek edukacyjnych, które pobudzą wyobraźnię dziecka i zmotywują do samodzielnego myślenia. Dodatkowo każdą odpowiedź dziecko może samodzielnie napisać lub narysować. Książka w rewelacyjny sposób rozwija twórcze myślenie i koncentrację, słownictwo oraz umiejętności manualne. Książka zapewni dzieciom dobrą zabawę na długie godziny, a rodziców i...

Książka zapewni dzieciom dobrą zabawę na długie godziny, a rodziców i nauczycieli z pewnością zainspiruje do wielu wspólnych zajeć.
Książka ukazała się w serii …quot;Centrum Edukacji Dziecięcej…quot;.

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon, 2013

źródło okładki: www.publicat.pl

Na półkach: Przeczytane, Papilon

Zawsze gdy biorąc do ręki jakąś lekturę, a na jej okładce dostrzegam wielki czerwony znak z napisem "CENTRUM EDUKACJI DZIECIĘCEJ" wiem, że jest to książka z górnej półki. Niejednokrotnie się o tym przekonałam i jak dotąd nigdy nie zawiodłam. Są to bowiem pozycje nie tylko mądre, ale i zabawne. Każda z nich w bardzo ciekawy sposób wprowadza malucha w nieznany mu dotąd świat matematyki, muzyki, plastyki, przyrody, języków obcych i wiele wiele innych. A przy tym są to książki dopracowane w każdym calu. Naprawdę warto się nimi zainteresować.

Dziś na przykład mam przyjemność pokazać wam książeczkę aktywizującą dla dzieci od 3 lat. To kolejny przykład na rozwijanie u malucha wyobraźni, ciekawości świata i zdolności manualnych w interesujący i co najważniejsze nietuzinkowy sposób. Te książki zawsze mnie mile zaskakują i tym razem jest dokładnie tak samo. Za każdym razem staram się nie uprzedzać faktów. Chłodno podchodzić do danej pozycji nie zwracając uwagi pod jakim logo została wydana,...

Drobinka | 2017-10-09
Przeczytana: 09 października 2017

Ponad sto zagadek - jest np. samochód, but, kaktus, mucha, papuga, tęcza, Królewna Śnieżka, ziemniak, widelec i dżungla. To, co wyróżnia tę książeczkę, to forma - na każdej stronie jest jedna zagadka, a pod nią sporo miejsca na narysowanie odpowiedzi.

Suli | 2016-07-24
książek: 2064