Inspirational english

9788377782064
nauka angielskiego, słówka
inne
aspazja

INSPIRATIONAL ENGLISH - ucz się angielskiego, a jednocześnie podnieś poczucie własnej wartości, naucz się myśleć pozytywnie i widzieć piękne strony życia. Kiedy miałam siedemnaście lat, zaczęłam słuchać Beatlesów i strasznie chciałam zrozumieć, o czym śpiewają. Zaczęłam się więc uczyć angielskiego, ale ciągle mi było za mało i za wolno. Wpadłam więc na pomysł, żeby zabierać ze sobą do autobusu...

Kiedy miałam siedemnaście lat, zaczęłam słuchać Beatlesów i strasznie chciałam zrozumieć, o czym śpiewają. Zaczęłam się więc uczyć angielskiego, ale ciągle mi było za mało i za wolno. Wpadłam więc na pomysł, żeby zabierać ze sobą do autobusu pudełka od zapałek z karteczkami, na których napisałam słowa i wyrażenia do zapamiętania. Dzięki temu nie musiałam marnować ani jednej chwili! Uczyłam się podczas podróży do szkoły i na wagary, w autobusie i na plaży, podczas czekania na przystanku i stania w kolejce.

Sposób na pudełka od zapałek okazał się bardzo skuteczny. Wystarczy tak długo powtarzać słówka z jednego pudełka, aż będziesz je wypowiadać bez zastanowienia.
Dodatkowo w tym specjalnym zestawie słówek i wyrażeń do nauki angielskiego zamieściłam też zdania i myśli, które pomogą ci poczuć się lepiej. Uwierz we własne siły. Pamiętaj, że jesteś dyrektorem swojego życia. Jesteś wolna i wolny, silna i silny, i wiesz, co jest dla ciebie dobre. Teraz nadszedł czas, żeby wsłuchać się w swoje myśli i zacząć zarządzać swoim życiem. I oczywiście uczyć się angielskiego. Beata Pawlikowska

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

ewelina | 2013-10-05
Przeczytana: 05 października 2013

z bólem serca ( ponieważ lubię autorkę) stwierdzam że słowka oraz frazy są źle tłumaczone... zawierają błędy, czasem tłumaczenia zmieniają sens zdania, nie można w 100 % ufać fiszkom ucząc się...