Energia wewnętrzna. Zarządzanie energią kluczem do sukcesu

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Główną myśl "Energii Wewnętrznej" można byłoby ująć tak: zarządzenie energią jest kluczem do sukcesu. Ani motywacja ani sama umiejętność organizacyjna nie wystarczają. Nie sztuka poczuć motywację. Sztuka ją utrzymać. Większość książek motywacyjnych zajmuje się tym jak wzbudzić motywacje nie troszcząc się o to czy to słomiany czy wieczny ogień. Kluczowa jest TRWAŁOŚĆ MOTYWACJI. Nie wystarczy chcieć. Trzeba umieć chcieć. I o tej umiejętności jest ta książka..

Zaczęląm czytać. To bardzo madra, psychologiczna ksiązka, w zasadzie podręcznik, trzeba go przerobić,zastanowić, sie,:)

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Przeczytałam.Ale wracam do niej.To książka - podręcznik życia do której się wraca co jakiś czas.

arv | 2015-06-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam