Twoja wewnętrzna moc. Poradnik udanego życia dla kobiet

Wydawnictwo: Medium
poradniki

W swej kolejnej książce, ukazującej się na polskim rynku, Louise L. Hay zwraca się głównie do kobiet: żon, matek, kobiet samotnych, młodych i starszych. Dodaje im otuchy, uświadamiając, że każda kobieta niezależnie od sytuacji i wieku może wybrać swoją drogę życiową, czuć się osobą wartościową i odgrywać znaczącą rolę w społeczeństwie. Ukazując rolę kobiety dawniej i dziś, Louise L. Hay, jak zwykle, proponuje szereg ćwiczeń, które pomogą wszystkim kobietom zyskać miłość własną, wiarę w siebie i poczucie godności.

Katherine | 2013-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2013

W książce zawarte są pytania, dzięki którym możemy zmienić swoje życie. Autorka jak zwykle napisała książkę w taki sposób, że można ją przeczytać jednym tchem. Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę.

Emilia | 2016-05-14
korneliaaak | 2016-04-01