Tantra - najwyższe zrozumienie

Tłumaczenie: Jan Linde
Wydawnictwo: Kos
poradniki

...te trzy etapy, musisz przez nie przejść... Chaos i zamieszanie, wszystko rozpadło się na kawałki, zupełne szaleństwo. Obserwuj, przejdź przez to, nie bój się. Póki tu jestem, nie musisz się bać. Wiem, że to minie, mogę cię zapewnić. Dopóki to nie minie, wdzięk, elegancja i cisza buddy nie zdarzą się tobie.

Mateusz Porwoł | 2013-09-03
Przeczytana: wrzesień 2013

Przed przeczytaniem miałem pogląd, że Tantra to 'joga seksualna' i długo, długo nic... dzięki Osho dowiedziałem się, że Tantra to droga do rozluźnienia i naturalności, która ma doprowadzić do najgłębszych i najbardziej naturalnych zjawisk w życiu. Zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla osób praktykujących Tantrę.

Ramon | 2011-07-17
Przeczytana: 17 lutego 2011

Książka prezentuje wgląd równie głęboki, co w starożytnych tekstach i wśród starożytnych mistrzów. W zasadzie traktat, który objaśnia Osho nie wymaga komentarza, lecz raczej kontemplacji oraz medytacji. Ale jeśli jakieś objaśnienie ma sens, to właśnie to. Jeśli na drodze medytacji więcej słów może pomóc zrozumieć tantryczny tekst, to z pewnością są to te słowa Osho.

anesma | 2016-04-11
Na półkach: Samorozwój, Przeczytane