Jak być lubianym

Tłumaczenie: Paweł Luboński
Seria: Psychologia na Co Dzień
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
6 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Likeability factor : how to boost your L-Factor and achieve your life's dreams.
836020778X
poradniki

"Według tradycyjnego przekazu ważniejsze jest być szanowanym niż lubianym. W tej książce Tim Sanders kwestionuje ten pogląd i odsłania niesamowitą moc bycia lubianym. Jeśli chcemy zyskać wsparcie wspólników, lojalność pracowników, poplecznikom zagwarantować lepszy byt, być zdrowym, czy w końcu, zrealizować nasze życiowe marzenia, najpierw musimy być lubiani. W tej ważnej i potrzebnej książce, Autor wyjaśnia, dlaczego bycie lubianym jest podstawą naszego sukcesu i pokazuje jak możemy to osiągnąć". Marcus Buckingham: First, Break All the Rules oraz The One Thing You Need to Know... Ta książka powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce, na półce: "Sukces".

chickencoop | 2013-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2013