Various Faces of Almightiness

xVariax

źródło okładki: http://pbs.twimg.com/media/BFUT50fCMAAHZSP.jpg:large

alison2 | 2013-05-14
Przeczytana: 06 maja 2013

Dorobek Krzysztofa Bieleckiego liczy już 6 książek. To, co je łączy to specyficzny styl autora i tematyka, która wywołuje najróżniejsze emocje. Niektórych czytelników irytuje, może nawet nuży, innych jednak zaskakuje i nieustannie intryguje. Autora najwyraźniej wena nie opuszcza, nie brakuje mu również pomysłów na wypromowanie własnej osoby. Po kilku publikacjach papierowych w języku polskim, autor postanowił zmierzyć się z elektornicznym rynkiem międzynarodowym. Powstał pomysł na zbiór opowiadań w języku angielskim zatytułowany "I nagle wszystko się kończy". Bielecki nie planuje jednak pożegnać się z tradycyjną książką, czy też ojczystym językiem, dlatego też powstała książeczka z opowiadaniem zapowiadającym cały zbiór o tytule "Various Faces of Almightiness", co można przetłumaczyć jako „Różne oblicza wszechmocy”. Opowiadanie zostało zamieszczone dwukrotnie. Zarówno po polsku jak i angielsku.

Bohaterem opowiadania jest ... życiowy nieudacznik. Nie znamy jego imienia, nie wiemy...

xVariax | 2013-04-17
Łędina | 2017-07-25