Szachy dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Helion, Septem
poradniki

Kto szachami wojuje ten przyjemnie spędza czas Pionek w pierwszym ruchu, jak wiesz, posuwa się o dwa pola. Musisz więc przebyć jak najszybciej Trzecie Pole najlepiej pociągiem i już będziesz na Czwartym Polu. To pole należy do Tirli Boma i Tirli Bima. Piąte składa się głównie z wody... Spokojnie, gra w szachy w rzeczywistości jest nieco mniej skomplikowana niż w książce Lewisa Carrolla, Alicja po drugiej stronie lustra. Jest jednak równie wciągająca. Gra ta wywodzi się z Indii i stanowi

Adrian Matusiak | 2016-01-16
Fibro | 2012-11-10