Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Katarzyna Skalska
Wydawnictwo: Zakamarki
Hitta på!
jagarkar

Szare niebo, pada deszcz. Nudzę się! Wymyśl coś! Lalko, misiu, piesku, małpko! W co się bawić? W rytmicznie powtarzających się obrazach i słowach wymyślamy, co można robić, żeby się nie nudzić. A można wiele - zbudować wieżę, upiec ciasto czy wyruszyć w świat - i to wszystko bez wychodzenia z dziecinnego pokoju. Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka...

Szare niebo, pada deszcz. Nudzę się! Wymyśl coś!
Lalko, misiu, piesku, małpko! W co się bawić?

Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka inspirująca do zabawy.

Szwedzkie bestsellery dla jedno-, dwulatków, które polubiło już wielu polskich maluchów.

źródło opisu: Wydawnictwo Zakamarki, 2013

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/index.php/wymysl-cos.html

| 2015-08-15

Prosty język, bardzo krótkie zdania. Podczas deszczowego dnia pewien chłopiec (każdy może wymyślić inne imię) prosi po kolei swoje zabawki o wymyślenie zabawy. Z taką wyobraźnią nuda nie straszna. ;)

yllla | 2013-08-21
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Polecam dla najmłodszych dzieci.

Zapraszam do obejrzenia książeczki i przeczytania recenzji:

aszlaja | 2018-01-13
julka | 2017-09-23