Gdzie idziemy?

Tłumaczenie: Katarzyna Skalska
Wydawnictwo: Zakamarki
Ut och gå!
Beniamin

Co kryje się za pagórkiem i dokąd zaprowadzi nas długa droga? A kręta? A wąska? Aby się przekonać, trzeba koniecznie po niej potuptać! Tup, tup, tup! Gdzie idziemy? Rytmicznie powtarzające się obrazy i słowa prowadzą malucha za kolejny pagórek, a tam – zawsze coś ciekawego – pieski, dzieci czy samochody. Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka...

Tup, tup, tup! Gdzie idziemy?

Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka inspirująca do zabawy.

Szwedzki bestseller dla jedno-, dwulatków.

źródło opisu: Wydawnictwo Zakamarki, 2009

źródło okładki: http://zakamarki.com/show_object.php?id=329&txt=gdzie%20idziemy

Choć książkach nie budziła mojego zachwytu, mój syn wręcz ją uwielbiał. Zastanawiałam się i doszłam do wniosku, że to chyba prostota ilustracji i tekstu jest tym, co przyciąga uwagę malucha.

Enehy | 2015-08-15
Przeczytana: 2015 rok

Moja córka bardzo ją lubi, a wodzenie paluszkiem po kolejnych drogach uatrakcyjnia czytanie.

| 2015-08-15

Prosty język, bardzo krótkie zdania. Wyruszamy na spacer wraz z pewną dziewczynką (każdy może wymyślić inne imię). Wędrujemy poprzez drogi wąskie, kręte, długie i co chwila przystajemy by popatrzeć na otaczający nas, niezwykle ciekawy świat. :)

soap_dish | 2018-05-13
Przeczytana: 11 maja 2018